100% контроль Пробірної Палати України
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Набір золотих прикрас

Ювелірні вироби для дівчат завжди були надзвичайно важливі. Золоті прикраси дозволяють створювати неповторні образи кожного дня. А українська ювелірна компанія KVITEN потурбувалась і створила надзвичайно красиві набори золотих прикрас. 

Придбати набір золотих прикрас — означає отримати один образ для повсякденного носіння, або на святкові заходи. Купують їх для випускних вечорів, на весілля, ювілеї, Дні народження. Набір золотих прикрас — найкращий подарунок на будь-яке свято. 

Якщо мати декілька комплектів, то можна не турбуватись про зміну образів кожного дня. Нічого вигадувати не потрібно, бо ювеліри створили стильні, модні та вишукані прикраси, та поєднали їх у гармонійні композиції. 

Набори виготовляються з золота. Цей благородний матеріал завжди виглядає дорого та поважно. Золоті прикраси люблять дівчата, тому що вони цінують коштовні речі, які можна носити роками і вони не втратять свого зовнішнього виду.

По типу набори бувають:

Прикраси можуть бути оздоблені камінням, філігранним плетінням, комбінацією матеріалів, гравіюванням. Гравіювання можна виготовити на замовлення, під ваш запит. 

Каталог наборів золотих прикрас чекає на своїх власниць. Великий вибір дизайну та композицій не залишить вас байдужими. Прикраси є для всіх, від маленьких дівчаток до поважних пані.

Замовити можна на сайті з доставкою в будь-яке місто України. При замовленні від 2-х наборів, доставка безкоштовно.
 

Немає товарів

Вгору