100% контроль Пробірної Палати України
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Патріотичні прикраси

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові за назвою
 
Кожен народ наділений власними особливостями та багатою історією, свідченням якої стають власні національні символи. Всі вони підбираються аж ніяк не випадково – бо поєднують в собі максимально позитивний сенс та символ добра, миру, любові та достатку.
Кожен українець повинен пишатись тим, що проживає на рідній землі та є частиною її багатого національного надбання України, її культури та цікавих традицій. 
Ми також, своєю чергою, маємо національні символи. Неймовірні люди, в прояві любові до своєї країни, вкладають це в патріотичні срібні прикраси. Тому обговоримо зараз це в деталях, адже такі речі є більш ніж просто срібні вироби для краси та стилю.

Державна символіка в срібних прикрасах

Серед державних символів України, ось уже протягом 30 років, названі національний герб, прапор та гімн. 

Перші два з них можуть набути матеріального вигляду та застосовуватись ледь не у всьому: починаючи від оформлення тематичного одягу та закінчуючи найрізноманітнішими ілюстраціями. 

На сьогодні подібні застосовують в аксесуарах, одязі, взутті, друкують на картинах, листівках та інших.

Тризуб являється національним гербом. В Україні він вважається основою і підгрунтям процвітання народу, його благополуччя та щастя. Патріотичні срібні прикраси з тризубом  носять як чоловіки, так і жінки у вигляді потужного оберегу.

На другому місці за популярністю - прикраса у вигляді карти України. Ті, хто носять такі срібні вироби, наділені силою та потужною енергетикою. Плюсом є те, що “рідну країну” в її цілісних кордонах можуть носити всі, оскільки ця прикраса - унісекс.

Широкий асортимент срібних патріотичних прикрас в магазині Kviten

У нас ви знайдете не лише популярні бестселери ювелірного мистецтва, але й чимало інших варіантів аби здивувати себе чи дорогу людину. Відомі гасла, чудові орнаменти та інші символи суспільної незламності - все це, ми виготовляємо для вас.

Вгору