Дякуємо що обираєте нас!

Наші вироби високої якості і ми впевнені, що вони Вам сподобаються.

Попри те, що за законодавством України ювелірні вироби входять до переліку тих, що НЕ підлягають поверненню та обміну: Ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, не підлягають поверненню й обміну!

Але ми розуміємо, що інтернет-покупки можуть не підійти по розміру, тому ми даємо Вам можливість обміняти виріб протягом 7 днів з дня отримання замовлення. Для повернення необхідно зателефонувати за номером +380678000511 Обов'язковою умовою для повернення є збереження товарного вигляду виробу. Повинні бути відсутні сліди носіння і механічні пошкодження. Виріб новий, опломбований. Повернення відправляється замовником на вказану адресу з оплатою доставки за рахунок покупця. Після отримання термін експертизи становить до 14 робочих днів, але як правило в рази швидше. Після позитивного рішення, гроші повертаються на карту замовника. Якщо замовник купував виріб по акції з безкоштовною доставкою, то дана сума доставки буде вирахувана при поверненні коштів.

!!! Якщо товар був придбаний в нашому стаціонарному магазині KVITEN, або товар забирався як самовивіз, то обміну та поверненню не підлягає!
 

Важливо!

 Якщо у Вас є, будь-які, сумніви щодо купівлі товару,- рекомендуємо скористатися послугою післяплата! Огляньте ваше замовлення при отриманні на пошті! Будь ласка, приділіть декілька хвилин на пошті та огляньте Ваше замовлення😊

Повідомляємо, що посилка на вашому відділенні зберігається 5 днів, після чого, в разі не отримання,  замовлення автоматично повертається до відправника 😌

Обмін та повернення можна здійснити протягом 7 днів з моменту отримання посилки ❤️

 Ми приймаємо на обмін вироби в новому й невикористаному стані при наявності товарного чека та бірки на виробі.

  • Після отримання виробу на обмін, наші ювеліри перевірять стан виробу для контролю якості.
  • Після перевірки ювеліром стану виробу, ми обміняємо його на аналогічний або будь-який інший виріб.

УМОВИ ОБМІНУ ВИРОБУ

Як здійснити обмін або повернення?

Вам потрібно просто зателефонувати нам за телефоном +380678000511, повідомити про свої наміри.

 

Заява на повернення товару

 

Обмін неможливий, якщо

  • на виробі відсутня товарна бірка;
  • вироби були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак);
  • вироби мають сліди користування;
  • вироби виконані за індивідуальними замовленнями, на вимогу замовника;
  •  вироби після 3 днів з дня продажу не можуть бути прийняті для повернення або обміну;
  • вироби змінили свій колір з якої-небудь причини (через перебування в басейні, вплив хімічних речовин або інших зовнішніх факторів).