100% контроль Пробірної Палати України
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Каблучка змія срібло

Фільтр
Ціна, грн
Розмір
Тип Каблучки
З камінням
Колір вставки
Покриття
Стиль
Подія
Для кого
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові за популярністю за назвою

Оригінальне срібна каблучка «Змія» символізує мудрість і проникливість. Також такі прикраси використовують як обереги. Вони витончені та красиві, кожна модель відрізняється цікавим дизайнерським рішенням.

Таємнича та загадкова каблучка Змія в сріблі потрібно правильно носити та поєднувати з іншими елементами гардеробу, залучаючи у своє життя удачу та благополуччя.

Срібна каблучка зі змією: символ мудрості та краси

Найбільшою популярністю користуються каблучки зі срібним змієм із незамкненим обідком, які обвиваються навколо одного пальця. Також ювеліри пропонують прикраси на 2 або 3 пальці, печатки, фалангові каблучки, прикрашені стразами, фіанітами та іншими дорогоцінними або напівдорогоцінним камінням.

Вибираючи каблучки зі змією в сріблі, ви додаєте в образ загадковість та оригінальність. Жінки вважають цей символ уособленням краси, благополуччя, мудрості та молодості.

Підходять каблучки у вигляді змії зі срібла неординарним особистостям, які воліють прикраси яскраві та кидаються в очі. Масивні моделі більше доречні як доповнення до вечірнього образу, а витончені змійки з дрібними кристалами або гладкі моделі кілець можна сміливо вносити у повсякденний образ.

В онлайн каталозі інтернет-магазину kviten.in.ua представлені срібні каблучки у вигляді змії в декількох варіантах:

  • гладкі – вузькі та широкі;
  • ажурні витончені моделі;
  • масивні прикраси;
  • витончені – з плавними лініями;
  • з одним каменем або розсипом дрібних кристалів.

Такі прикраси актуальні незалежно від модних течій та напрямків. Срібна каблучка зі змією, яка закручується навколо пальця, несе глибокий сенс і має позитивні якості:

  • елегантність;
  • таємничість та загадковість;
  • індивідуальність;
  • оригінальність;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Зміїний малюнок на кільці підкреслює яскравість образу та індивідуальний стиль. Прикраса вигідно поєднується з костюмами, спідницями та сукнями у класичному стилі. Для завершення образу можна підібрати сережки та кольє, витримані в єдиному оформленні з каблучкою Змія зі срібла. Купити прикраси можна після вивчення фото в нашому онлайн каталозі.

Також, щоб підкреслити зміїну тему, можна використовувати елементи, що перекликаються, в інших предметах гардеробу.

Вгору