100% контроль Пробірної Палати України
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Якірний ланцюг срібло

Фільтр
Ціна, грн
Довжина ланцюжка
Товщина ланцюжка
Тип Ланцюжка
Тип плетіння
Застібка
Покриття
Стиль
Тематика
Подія
Для кого
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові за популярністю за назвою

Ланцюжки, що стали символом витонченості і краси, щільно увійшли в наше повсякденне життя. Одним з найбільш затребуваних варіантів прикрас є якірний ланцюг срібло зі стильним плетінням і надійною застібкою. Ретельно оброблений шляхетний метал високої проби надасть особливої ​​виразності образу. А можливість вибору варіанта якорного ланцюжка срібло  дозволить кожному підібрати найкращу прикрасу для конкретного випадку.

Переваги срібного ланцюжка якірного плетіння

Найбільш старовинний тип плетіння - якорне плетіння срібло представлено безліччю різновидів. Зі своїми відмінними рисами, вони мають високу міцність, вишуканість і витонченість. Можливість виготовлення з різних металів з унікальними характеристиками готового виробу у поєднанні з моделями для чоловіків, жінок та унісекс є важливими перевагами срібного якірного ланцюга.

Срібний ланцюжок якірний пропонується наступних плетив:

  • класичне з овальними ланками, розташованими під 90 градусів. Чоловічі варіанти масивні, дуті моделі мають меншу вагу та нижчу вартість;
  • ролло – базове плетіння, в якому ланки мають шестикутну, витягнуту та овальну форму. Якірне плетіння срібло ролло представлено варіаціями кобра, ролло батута та тонду;
  • подвійний якорний ланцюг срібло характеризується особливою солідністю та елегантністю;
  • якірний ланцюг срібло у вигляді суцільного шнура з дорогоцінного металу – якірне збите плетіння, в якому ланки максимально щільно підігнані один до одного.

Купити срібний ланцюжок можна за привабливою ціною з гарантією якості і в широкій різноманітності варіантів.

Вгору