Comparing Natural and Lab-Grown DiamondsІсторія пам’ятає чимало цікавих міфів й легенд про царів, що здобували дорогоцінності з нічого або алхіміків, які створювали золото з усього, що мали. Уся ця збірка цікавих спогадів людства не закінчувалась нічим хорошим. А дослідження щодо існування алхімічних лабораторій продовжується й досі.

Але ми не позбулись бажання перехитрити таланти природи, тому нині майстерно вміємо вирощувати дорогоцінне каміння в спеціальних умовах. Чи справді воно може стати на рівні? Які в нього переваги й недоліки? Будемо розбиратись у цьому матеріалі.

Що є міф, а що є правда

Багато людей при покупці прикрас зі вставками такого каміння вважають їх ледь не підробками. Але ми відразу готові запевнити, що це - груба помилка. Штучно створений ювелірний камінь - це рівноцінна альтернатива його природньому прототипу. Але все ж є одна відмінність. І ми знову ж говоримо не про якість. В цьому випадку, різниться лише “локація” - таке дорогоцінне каміння створюється в лабораторіях.

Нам не відомо звідки з’явились ті стереотипи про “синтетичність = погано”. Але нині зі впевненістю можемо вам сказати, що штучне дорогоцінне каміння за всіма своїми параметрами ідентичне натуральному.

Чого вартує лиш процес їх виготовлення. А він є дуже цікавий і захопливий. Вчені облаштовують спеціальні умови, підсилюючи їх основні переваги. Це забезпечує зростання коштовності в кілька разів швидше. В природніх умовах на це могли піти цілі роки й десятиліття.

Так, як науковці контролюють кожен етап такого процесу, то результат виходить навіть більш “міцнішим”. Тобто синтетичне дорогоцінне каміння може навіть перемогти показники натурального за зносостійкістю.

Підробки на каміння і справді є. Але це не про синтетичну альтернативу. Ми ж часто бачимо біжутерію на прилавках магазинів, купуємо для власних дітей іграшкові прикраси. От тут якраз і відкривається основний нюанс, що відрізняє справжнє від підробки - “каміння”, яке повторює лише зовнішні характеристики свого реального аналогу.

Синтетичне каміння - коштовності нашого майбутнього

Натуральний чи синтетичний камінь - кожен має свої унікальні переваги. Штучні вставки на срібних прикрасах також мають особливу цінність. Вони роблять вироби більш доступними для покупки.  Чи знаєте ви, які є цікаві альтернативи в кольорового каміння?

Наприклад, сапфір або рубін можна без жодних втрат замінити корундами - сапфіровими або рубіновими. На допомогу природнім смарагдам прийдуть їх гідротермальні аналоги. І це в жодному разі не свідчитиме про підробку прикраси зі срібла.

Нові технології відкривають безліч можливостей для всіх жінок світу. Таким чином, кожна з них може дозволити собі бажану прикрасу - буде це натуральний камінь чи синтетичний. Штучне створення таких дорогоцінностей дозволяє прослідкувати кожен процес: забезпечити яскравість, насиченість та якнайбільшу чистоту каміння.

Сьогоднішні обставини диктують нам власні умови. Зберегти природні родовища натурального дорогоцінного каміння означає подарувати хороше майбутнє нашому світу. А тому питання екологічності синтетичного каміння - одна з найбільших переваг.

Gemcamp Laboratories: News on Artificially-Grown Diamonds Cause Jewelry  Buyers to Worry Over Authenticity of Purchases in the First Quarter of 2018

Про розвиток індустрії каміння для срібних прикрас: фіаніти та кристали Swarowski

Така тендітна справа, як вирощування штучного каміння, також має свої творчі “гілки”. Часто зустрічаємо каблучки з фіанітами чи в оформленні Swarovski. Це все завдяки фантазії професіоналів ювелірної справи. Вони не є досконалими аналогами натуральних камінців. Але отримали чималу популярність та фанатів по всьому світові.

Чи знаєте ви щось про ситал? Це також ювелірний матеріал, що виготовлений штучним шляхом. По суті, це кристалізоване скло. Але його фізичні й хімічні властивості майже не поступаються оригіналу. Тому його часто застосовують як аналог.

Штучне каміння у виробах зі срібла: звідки взялись здогадки про “підробки”

Нині виробництво таких коштовностей досягло максимальної професійності. Навіть найбільш досвідчений покупець навряд чи відрізнить натуральний цей камінь чи ні. Економність синтетичних вставок в срібних прикрасах не в якості. А лише в ціні та легкості обробки. На відміну від природніх прототипів, вони легше набувають різноманітних форм.

Чому наші клієнти так бояться штучних каменів? Хоча різниця в них лише в перевагах. Натуральне каміння - це частинка природи, а штучне - це досконалість форм та характеристик за всіма параметрами.

Їм надають правильної форми й намагаються зберегти їх вагу в повному обсязі. Але в той самий час дотримуються деяких стандартів, щоб бажання досконалості фізичних характеристик не переважало над їх якістю.

Про зручність у користуванні: штучне каміння в срібних прикрасах

Синтетичні вставки не підвладні таким зовнішнім “подразникам”, як контакт з тілом людини. Натуральні коштовності з часом тьмяніють - саме тому, їм потрібна професійна чистка. Водночас вирощений матеріал і надалі милуватиме ваше око своїм сяйвом не дивлячись ні на що.

Як відрізнити штучний камінь від природнього? Чи можуть ювелірні салони цим зловживати?

Special offer > best substitute for diamond, Up to 66% OFF

  1. Перш за все, основна характеристика прикраси з синтетичним камінням - це його ціна. Вона нижча за прикраси з діамантами чи натуральними смарагдами. Але знову ж нагадуємо, це не означає низьку якість виробу і дорогоцінної вставки.
  2. Проведіть належну перевірку такого срібного виробу у досвідченого гемолога. Подібні тести матимуть доволі високий відсоток результату. Штучне каміння досконало повторює характеристики натурального. Тому таке питання може вирішити лише професіонал.
  3. Наостанок хочемо сказати, що відповідальні виробники цінують власну репутацію. Тому, якщо в їх асортименті можна зустріти такі варіанти, то про це буде вказано на паспорті виробу.

Ми готові вас цілком запевнити в якості нашої продукції. Kviten поважає своїх клієнтів, а тому гарантує відповідність товару до свого опису.

Читайте також: "Що подарувати сестрі: ідеї срібних прикрас для подарунка"